HMI به جای Gateway

چند بار شما نیاز داشتید که اطلاعات خود را بین دو تجهیز از سازندگان مختلف با پروتکل‌های گوناگون تبادل نمایید؟ آیا نیازی به سخت‌افزار / نرم‌افزار مناسب برای ارتباط با دو PLC مختلف داشته‌اید؟ یا حتی نیاز به تبدیل درگاه فیزیکی  یک شبکه مانندModbus-RTU از سریال به اترنت را داشته‌اید؟ شرکت فوجی الکتریک راه‌حل مناسبی برای شما عرضه می‌کند. تمام مدل‌های HMI سری MONITOUCH(V9, Technoshot) دارای قابلیت Gateway برای انجام کارهای فوق هستند. با استفاده از نرم‌افزار بسیار قوی و درعین حال با کاربری ساده این HMI شما قادر خواهید بود که به سادگی جدول تبادل اطلاعات خود را تهیه کنید. می‌توانیم ادعا کنیم که برای این کار شما بیشتر از 5 دقیقه زمان نیاز نخواهید داشت.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Solar pumping

استفاده از انرژی خورشیدی برای به حرکت درآوردن موتورپمپ‌های آب علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی و همچنین در دسترس بودن منبع انرژی در نقاط دورافتاده،  کمک زیادی به حفاظت محیط‌زیست در مقابل آلودگی حاصل از آلاینده‌های حاصل از احتراق منابع فسیلی و در صورت استفاده از برق، ایجاد گازهای گلخانه‌ای تولیدشده توسط نیروگاه‌های برق را دارد.
طول عمر بالا به همراه کارکرد مطمئن، قابلیت افزایش آسان توان موردنیاز به همراه راه‌اندازی آسان و هزینه نگه‌داری پایین از سایر مزایای استفاده از فناوری Solar برای راه‌اندازی موتورپمپ‌ها است.
شرکت فوجی الکتریک با بهره‌گیری از موتور درایوهای سری ACE که قابلیت برنامه‌نویسی با حجم بالا را دارند و با دانش شرکت در استفاده از انرژی خورشیدی، برنامه‌ای خاص با قابلیت‌های بی‌نظیر جهت استفاده از این درایوها تهیه‌کرده است که با دانلود این برنامه بر روی درایوهای ACE‌ می‌توان از توانایی‌های زیر در استفاده از انرژی خورشیدی بهره برد:
•    قابلیت کم‌نظیر در استفاده حداکثری از توان تولیدی پانل‌های خورشیدی که به MPPT (Maximum Power Point Tracking) معروف است.
•    شروع کار با توجه به شرایط سیستم و زمان تعیین‌شده
•    تعریف زمان توقف موتور بر اساس فرکانس خروجی درایو یا توان موردنیاز
•    اعلام کارکرد بدون آب پمپ
•    اعلام پایین بودن سطح انرژی ورودی از پانل‌های خورشیدی
•    قابلیت استفاده از موتورهای آسنکرون و مغناطیس دائم
•    شناسایی تغییرات شدید محیطی (مانند ابری شدن آسمان)
•    امکان تنظیم دو سری پارامتر مختلف (P و I) برای PID‌ برای کارکرد روان و سریع درایو
•    توانایی کنترل سطح مایع در مخزن آب
•    امکان استفاده از برق شبکه یا ژنراتور محلی در هنگام تعمیرات  و یا به‌ عنوان پشتیبان
قابل‌ذکر است که تا توان 280 کیلووات می‌توان از الکتروپمپ های آب استفاده نمود و بنا به نیاز نیز درایوها را در تابلوهای آماده با درجه حفاظت IP54 و با کلیه تجهیزات موردنیاز مانند کنتاکتور، MCCB و ترمینال قابل‌ارائه هستند. همچنین امکان دسترسی از راه دور از طریق Cloud‌ نیز امکان‌پذیر است.
حداقل ولتاژDC موردنیاز برای موتورهای 220 ولت،180VDC و برای موتورهای 440 ولت، 400VDC است. اما ولتاژ پیشنهادی جهت کار دائم برای اولی بین  280 تا 330 و برای حالت دوم 550  تا 620  VDC است.

Solar Pumping


نحوه استفاده از Solar Pumping را می‌توان به‌طورکلی در سه روش دسته‌بندی نمود:
•    به‌ صورت Off Grid فقط با استفاده از پانل‌های خورشیدی (PhotoVoltaic=PV)
•    استفاده از PV یا برق (شبکه، ژنراتور) به‌صورت انتخابی
•    استفاده از PV به‌ صورت تلفیقی با برق (شبکه، ژنراتور)

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفاً اینجا را کلیک کنید.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

درباره ما

ارائه محصولات با کیفیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و برق از شرکتهای معروف و به نام دنیا برای مصرف کنندگان داخلی و همچنین ارائه خدمات فنی مرتبط با آنها از دلایل اصلی شکل گیری شرکت آریاتک‌سان در اوایل سال 1383 بود ...

 

بیشتر...

solar desert

Vector Smart Object

lat/lng : 35.741579  /  51.410923

35°44'29.7"N 51°24'39.3"E

درباره ما

ارائه محصولات با کیفیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و برق از شرکتهای معروف و به نام دنیا برای مصرف کنندگان داخلی و همچنین ارائه خدمات فنی مرتبط با آنها از دلایل اصلی شکل گیری شرکت آریاتک‌سان در اوایل سال 1383 بود ...

 

بیشتر ...

تماس با ما

آدرس : خیابان خالد اسلامبولی (وزراء) ، روبروی خیابان 35 ، 

            پلاک 102 ، واحد 3 (همکف)

            تهران - کد پستی : 1516739614

تارنما : www.aryataxan.com

رایانامه : info[at]aryataxan.com

كانال تلگرام:  

تلفن : 1274 8244  (021)   -   1275 8244  (021)

دورنگار : 07 97 8877  (021)

Truck

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

Storage

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .