درباره ما

درباره آریاتکسان

ارائه محصولات با کیفیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و برق از شرکتهای معروف و به نام دنیا، مانند محصولات  فوجی الکتریک ژاپن ، برای مصرف کنندگان داخلی و همچنین ارائه خدمات فنی مرتبط از دلایل اصلی شکل گیری شرکت آریاتکسان در اوایل سال ۱۳۸۳ بود.

آریاتکسان

این شرکت با عرضه انحصاری محصولات بخش توزیع انرژی و تجهیزات تابلوهای کنترل (ED&C) از شرکت فوجی الکتریک (Fuji Electric) به عنوان شرکتی که برای کیفیت کالاهای ارائه شده اهمیت خاصی قائل است ، شناخته شد و به زودی سهم مهمی از ادوات برقی مورد استفاده در صنایع حساس و همچنین محیط های تولیدی با شرایط سخت کاری ( دما ، رطوبت ، گرد و غبار و … ) را به خود اختصاص داد . شرکت آریاتکسان با شعار “انتخاب بهترین، حق مشتری است” همواره در کنار مشتریان خود بوده و وفاداری خریداران نیز به محصولات عرضه شده مشوق فعالیت روزافزون این شرکت است.

اکنون شرکت آریاتکسان با گسترش فعالیت بازرگانی و فنی خود به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت فوجی الکتریک و با توجه به استقبال صاحبان صنایع از ارائه محصولاتی با کیفیت کم نظیر و بهره گیری از کارشناسان مجرب، طیف وسیعی از سایر محصولات شرکت فوجی الکتریک را در بخش اتوماسیون صنعتی و درایو (Drives & Automation) به بازار ایران عرضه نموده است.

شرکت فوجی الکتریک ژاپن

شرکت فوجی الکتریک در سال ۱۹۲۳ میلادی در کشور ژاپن تاسیس گردید و محصولات این شرکت در زمینه ترانسفورماتورهای الکتریکی، ماشین‌های برقی و انواع فن به بازار عرضه شدند.

Fuji Electric با ارائه محصولات برقی در زمینه­ توزیع انرژی برق مانند Circuit Breaker و همچنین ساخت توربین‌های برق به‌عنوان یکی از شرکت‌های اصلی پیش‌قدم در ساخت این محصولات شناخته شد. از محصولات  این شرکت می توان به انواع اینورتر فوجی ، محصولات کنترل کننده سرعت موتور ، سامانه های سروو موتور ، رابط انسان و ماشین HMI ، کنترلرهای برنامه پذیر PLC ، کنتاکتورهای مغناطیسی ، محصولات نیمه هادی ، انواع توربین‌های برق، کنترل کننده سرعت موتور و … اشاره نمود.

رضایت مندی مشتریان در گذشته و حال سرمایه ما برای تداوم کار و فعالیت روزافزون در عرصه صنعت است.

آریا تکسان نماینده رسمی فوجی الکتریک در ایران